Irán kizárólagos ellenőrzése alá került az elkövetkező 30 napra a Hormuzi-szoros – jelentette ki vasárnap Abbász Aragcsi iráni külügyminiszter, miután az Egyesült Államokkal kötött törékeny tűzszünet látszólag kezd semmivé foszlani egy sor kölcsönös támadás nyomán.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


