Halmay Gábor lett a KDNP Veszprém vármegyei elnöke

Halmay Gábor lett a KDNP Veszprém vármegyei elnöke

A KDNP Veszprém vármegyei választmánya június 18-i ülésén Halmay Gábort választotta a szervezet új elnökévé. Az új vezető a közösségek erősítését és a kereszténydemokrata értékek képviseletét emelte ki céljai között.

Hírdetés


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »