Ha a parlament bezárja kapuit, az az uborkaszezon kezdetének az első jele. Aztán a nyár közepén szokott egy-két olyan hét lenni, amikor még kormányülés sincs. Ilyenkor a politikával foglalkozóknak általában elvonási tünetei vannak. Hogy ezek enyhébbek legyenek, legalább a parlamenti szakasz nagyívűen búcsúzott.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


