Füleken átadták a felújított sportpályákat

Június 27-én átadták a II. Koháry István Alapiskola öt felújított szabadtéri sportpályáját, melyek nemcsak az iskola tanulóit, hanem a szélesebb nyilvánosságot is szolgálják majd. A város a beruházás megvalósítására a Szlovákia Program keretében, a Szlovák Köztársaság Beruházási, Regionális Fejlesztési és Informatikai Minisztériuma által nyert támogatást.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »