A fővárosi Fidesz-KDNP-frakció azzal vádolta a Tisza Pártot pénteken, hogy nem vállal felelősséget Budapest gazdálkodásáért, mert nem hajlandó felügyelőbizottsági tagokat delegálni a fővárosi cégekbe.
Hírdetés
Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »


