Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Június 22-től az okmányok elektronikus várólistájára történő jelentkezéshez kötelező a BankID-alapú személyazonosítás. Az új rendszer a visszaélések megszüntetését szolgálja.
Hírdetés
Hirdetés (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Forrás:karpatinfo.net
Tovább a cikkre »


