„Feudalizmus” az EB székházában: kikapcsolták a légkondicionálót az alacsonyabb beosztású tisztviselők számára, a biztosok továbbra is a felsőbb emeleteken hűsölnek

Európa nagy részén, beleértve Belgiumot is, szélsőséges hőmérsékletek uralkodnak. Az Európai Bizottság brüsszeli központjában, a Berlaymont épületben dolgozó tisztviselők péntek délben egy SMS-t kaptak, amely a következő szöveget tartalmazta: „BERL — SÜRGŐS — Szélsőséges időjárás miatt a hűtőrendszert az 1. és 7. emelet között a nap további részében le kell állítani.”

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »