Egy átszállással el lehet jutni autóbusszal a bükkszéki termálfürdőbe vagy Egerbe

Besztercebánya megye és Nógrád vármegye együttműködésének köszönhetően újabb előrelépés történt a határon átnyúló közlekedés kiépítésében. Június 20-tól ugyanis Besztercebánya megye déli részéről egy átszállással lehet eljutni autóbusszal a bükkszéki termálfürdőbe vagy Egerbe. Az utazási lehetőségeket Cered és Salgótarján térségében a magyarországi közlekedési vállalat új menetrendje teremtette meg.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »