Közel 79 évesen, de mégiscsak eljutott édesanyja szülővárosába Szacsvay László, a Nemzet színésze. Még így is megelőzte kedves kolléganőjét, Molnár Piroskát, aki tavaly a 80. születésnapján járt először édesapja szülővárosában. A két város persze ugyanaz, Rimaszombat, ahogy a meghívójuk is ugyanaz a szemtelenül fiatal, alig huszonéves Bohó Markusz, aki maga is színészetet tanul a helyi magánkonzervatóriumban. Szacsvay László nem egyedül, hanem 13 éves Fülöp nevű vizslájával érkezett a tikkasztó nyári hőségben.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


