Nógrádban bukkant újabb, helyben ökológiai katasztrófával fenyegető azbesztszennyezésre a Mi Hazánk Mozgalom egyik politikusa – erről beszélt keddi budapesti sajtótájékoztatóján Dócs Dávid, az ellenzéki párt alelnöke és országgyűlési képviselője.
Hírdetés
Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »


