Újabb hangfelvételt hozott nyilvánosságra a Vissza a mederbe nevű Facebook-oldal
Újabb hangfelvételt hozott nyilvánosságra a Vissza a mederbe nevű Facebook-oldal
, amely szinte naponta tesz közzé ilyen anyagokat Magyar Péterről. Ezúttal az derül ki, hogy Magyar Péter szexuális kapcsolatot létesítene Radnai Márkkal. A felvételt leleplező Facebook-fiók a mostaninál is több nyalánkságot ígér a következő napokban.
A hangfelvételt közzétevő Facebook-oldal az egész ügyet úgy kommentálja: „Igen, Péter meleg, vagyis ide is, oda is vonzódik, ez a következő napokban úgyis egyértelművé fog válni”. Az oldal leszögezi, Magyar Péterrel sosem az volt a baj, hogy biszexuális, hiszen a Tisza Párt egy melegbarát párt. Az oldal szerint a probléma az, hogy Magyar Péter minden gondolatát a felajzottsága határozta meg, amivel nem csak a Fidesz kezébe adott ütőkártyát, hanem belső feszültségeket is keltett.
A felvételen Magyar Péter és Vogel Evelin beszélget. Az elhangzottakból az derül ki, hogy a beszélgetés az elhíresült drogos házibuli után készült. Arról folytatnak eszmecserét, hogy Magyar Péter asszisztense nem engedett a Tisza-vezér szexuális közeledésének, mert megtudta, hogy újra összejött Vogel Evelinnel.
Elhangzik az is, hogy Magyar Pétert nagyon idegesíti, hogy Radnai Márkék irányítani akarják az életét, bele akarnak szólni a magánéletébe. Elmeséli például, hogy az előző hétvégi programon mindössze két szállodai szoba állt rendelkezésükre, és azt szerették volna, ha az asszisztens Magyar Péter helyett inkább Tarr Zoltánnal osztja meg a szobát.
Miért aludjon egy református háromgyerekes lelkésszel, az miért jobb, mint velem?
– tesz fel a kérdést Magyar Péter. Ennél a résznél hangzik el, hogy már túl vannak a Lock-beli bulin, mint ismert, ezt követte a drogos házibuli. Magyar Péter azt is mondja, hogy Vogel Evelin „az ukrán izé” helyett szervezte a bulit a Lockba.
Vogel Evelin ezek után megjegyzi, hogy
Márkot kicsit seggbe kéne rugdosni, amire Magyar Péter azt válaszolja: „d.gni”.
Borítókép: Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke (Fotó: MW/Máté Krisztián)
Forrás:flagmagazin.hu
Tovább a cikkre »


