Dicsérjük Szent László királyt!

Dicsérjük Szent László királyt!

Magyar és székely fiatalok alkottak dokumentumfilmet Szent László királyról. A mű egy lovas zarándoklaton készült, ifjaink erdélyi – székelyföldi – templomokat kerestek föl, ott megcsodálták a szent uralkodót ábrázoló freskókat, szobrokat.

Hírdetés


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »