Csak 2-2-re ment a Real Madrid egy harmadosztályú csapat ellen

A visszavágó döntetlenje nem fájt nagyon, 4-2-vel a 32 között vannak a kupában. Mayoral fejesgólja ráadásul gyönyörű volt.

Egy hónapja 2-0-ra nyert a Real Madrid a harmadosztályú Fuenlabrada vendégeként a Spanyol Kupában, a kedd esti visszavágón viszont nem kápráztatta el Zinedine Zidane csapata a Santiago Bernabéu ötvenezer nézőjét.

A legtöbb sztár nem játszott (Cristiano Ronaldo kispados sem volt), 1-0-ra vezetett is a Fuenlabrada, de aztán Borja Mayoral duplájával fordítottak a második félidőben. A húszéves spanyol csatár első találata igazán pazar volt (a felső lécről vágódott a gólvonal mögé a fejese), a második előtt pedig Gareth Bale-nek volt egy szép megmozdulása: sarokkal tette a labdát maga elé.

A vége 2-2 lett, 4-2-vel ment tovább a Real a legjobb 16 közé. A Barcelona ma játszik Copa del Rey-meccset a Murciával, a katalánok 3-0-ra nyertek az első meccsen.