Bardoc sikerével zárult a rangadó (Labdarúgás, 4. Liga)

A listavezető Bardoc sikerével zárult az erdővidéki rangadó, miután jobbnak bizonyult Barót vendégeként a negyedosztályú labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában. A címvédő veretlenül fejezte be az odavágó-sorozatot, ráadásul hat pont az előnye a táblázat második helyét elfoglaló riválisa előtt.

Kovászna hazai pályán magabiztosan diadalmaskodott Uzon felett, míg Árkos idegenben gyűjtötte be a három pontot. A rangsorban harmadik Szitabodza és a negyedik Zágon sem hibázott hazai környezetben: előbbi Gelence, míg utóbbi Perkő ellen ünnepelhetett győzelmet.

Eredmények, 15. forduló: Maksa–Árkos 1–5 (gólszerzők: Kolozsi Csongor 82., illetve Tompa Csaba 22., 56., Vajna Szabolcs 65., 89., Ferencz József 81.), Barót–Bardoc 1–3 (gsz.: Szabó Zsolt 45+2., illetve Dobai Henrik 6., Szántó Erik 69., Emanuel Popa 90+4.), Szitabodza–Gelence 2–1 (gsz.: Vlad Boricean 62., Silviu Muntean 74., illetve Gazda József 47.), Zágon–Perkő 1–0 (gsz.: Fábián Gellért 65.), Kovászna–Uzon 8–1 (gsz.: Bakk Edmond 25., 63., Ciprian Răduțoiu 28., 32., 55., Berszán Imre 43., Farkas Norbert 51., Farczádi Tivadar 71., illetve Ion Rab 61.), Szentkatolna–Papolc 0–0, Nagyajta–Bodzaforduló 3–1 (gsz.: Ovidiu Dedu 39., Fürész Csaba 50., Daniel Ștefănescu 64., illetve Daniel Riter 82.), Csernáton szabadnapos volt.