Baleset – Az ember összerezzen, amikor ilyen rolleres szaltót lát

Baleset – Az ember összerezzen, amikor ilyen rolleres szaltót lát

A rolleresekre maguknak és másoknak is sokkal jobban kell vigyázni, ez a legfőbb tanulsága az alábbi felvételnek. Irgalmatlanul sűrűsödnek a súlyos rolleres balesetek.

Három komolyabb elektromos rolleres balesetről is beszámolt a rendőrség rövid időn belül. Mint a HVG.hu összefoglalójából kiderül, a balesetek közül kettőről a székesfehérvári egyenruhások számoltak be, egyről a veszprémiek.

  • Egy 14 éves fiú Csór belterületén szabálytalanul utast szállított elektromos rollerén. Miután egy úthibába hajtott, elveszítette uralmát a jármű felett, és elesett. A fiú könnyebben sérült, 15 éves utasa azonban súlyos sérüléseket szenvedett.
  • Abán egy 28 éves férfi a járdán közlekedett rollerével, majd egy vízelvezető árokba csapódott. A férfi életveszélyes sérüléseket szenvedett, a rendőrség az esetleges alkoholfogyasztás szerepét is vizsgálja.
  • Hírdetés

  • A harmadik esetről csak egy videót osztott meg részletek nélkül a Veszprém megyei rendőrség, de a képek alapján a rolleres itt kijelölt kerékpárúton haladt.
  • https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=315&href=https://www.facebook.com/reel/1090906536833888/&show_text=false&width=560&t=0

    A rendőrség arra kéri a rollereseket és minden közlekedőt, hogy tartsák be a szabályokat, a körülményeknek megfelelően közlekedjenek, és legyenek tekintettel egymásra, illetve arra is, hogy most hőség van, mindenki dekoncentráltabb. A megfelelő folyadékpótlásról is gondoskodni kell.


    Forrás:infostart.hu
    Tovább a cikkre »