Az izraeli kormány elismerte az örmény népirtást

Az izraeli kormány vasárnapi ülésén egyhangúlag jóváhagyta az első világháború idején az Oszmán Birodalomban elkövetett örmény népirtás elismerését.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »