Alkoholmérgezés miatt került kórházba egy 15 éves lány Munkácson

Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Akut alkoholmérgezés tüneteivel láttak el egy 15 éves lányt Munkácson. A mentők a szükséges ellátást követően a megyei gyermekkórházba szállították.

Hírdetés

Hirdetés (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Forrás:karpatinfo.net
Tovább a cikkre »