A tehetségek itt vannak, közöttünk

Húsz évvel a kezdetek után újra a Ki mit tud? szereplőinek tapsolhattunk Dunaszerdahelyen. Az első suta kérdés, amit egy tehetségkutató megszervezésekor feltesznek, hogy van-e rá igény? Mondhatnám, ostoba kérdésre csak ostoba választ lehet adni, de fogalmazzunk diplomatikusabban. Általában egy megmérettetés színvonala magával rántja az ott fellépő produkciók színvonalát is. Ha tehát egy jelentkező komolynak érzi az eseményt, és úgy gondolja, hogy szakmai téren is előrelépést jelenthet számára, akkor jelentkezik, és a nagy számok törvénye értelmében sok jelentkezőből több lesz a jó. Az már csak hab a tortán, ha a technikai feltételek is adottak ahhoz, hogy ez a színvonal valóban meg tudjon mutatkozni, mert sajnos nem egy esetben rontotta el tehetséges fiatalok műsorát vagy megszólalását a pocsék technika, vagy a slendrián hozzáállás.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »