A románok máris Kassaira kenik – élő hírfolyam

Máris itt az Eb második napja. Túl vagyunk egy igen színvonalas és izgalmas francia-román nyitómeccsen, amelyen Kassai Viktor bíróként remekül helyt állt. De máris robognunk kell tovább, hisz már sokan értékelték a látottakat, szombaton 3 mérkőzés is lesz, és a magyarok keddi pályára lépéséhez is egyre közelebb vagyunk.

A franciaországi foci-Eb teljes programja és a torna csoportjai, alapinfói A szívünknek kedves F jelű kvartett: Portugália, Ausztria, MAGYARORSZÁG, Izland Napi meccsek: Albánia–Svájc (A) – 15 óra (Stade Félix-Bollaert, Lens)
Wales–Szlovákia (B) – 18 óra (Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux)

Anglia–Oroszország (B) – 21 óra (Stade Vélodrome, Marseille) A fogadóirodák szerinti erősorrend A magyar válogatott kerete: Kapusok: Király Gábor, Dibusz Dénes, Gulácsi Péter. Védők: Fiola Attila, Bese Barnabás, Guzmics Richárd, Juhász Roland, Lang Ádám, Kádár Tamás, Korhut Mihály. Középpályások: Elek Ákos, Gera Zoltán, Nagy Ádám, Kleinheisler László, Lovrencsics Gergő, Pintér Ádám, Stieber Zoltán, Dzsudzsák Balázs. Támadók: Szalai Ádám, Németh Krisztián, Nikolics Nemanja, Priskin Tamás, Böde Dániel

08:25Jó reggelt kívánunk! Lemaradt volna a francia-román nyitómeccsről? Percről percre követtük, aztán össze is foglaltuk, mutatjuk képeken és videón is a legfontosabb pillanatokat. Mert hogy Dimitri Payet olyan gólt lőtt…