A Magyar Szövetség a június elején megtartott Rimaszombati járási elnökségi ülését követően június 26-án a járási jelöltállító konferenciát is megtartotta az egykori gömör-kishonti vármegyeháza épületében. A tanácskozáson a küldöttek hivatalosan is megerősítették a párt megyei képviselőjelöltjeinek névsorát az őszi megyei választásokra.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


