A listavezető és a címvédő is diadalmaskodott (Labdarúgás, 4. Liga)

A megyei labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában a listavezető Bardoc és a címvédő Barót is győzött, előbbi hazai környezetben Nagyajta ellen, utóbbi Gelence vendégeként, így az erdővidéki együttesek között továbbra is két pont a különbség a táblázatban.

Tíz forduló után Zágon és Kovászna még mindig az élmezőnyben, a harmadik és a negyedik helyen tartózkodik, ugyanis vasárnap mindkettő hazai pályán diadalmaskodott, előbbi Csernáton, utóbbi Szitabodza ellen. Papolc a sereghajtó Szentkatolna vendégeként hozta a kötelezőt, míg Réty otthon tartotta a három pontot, miután felülmúlta az utolsó előtti Bereck csapatát. Kézdiszentlélek és Árkos fordulatos, gólgazdag mérkőzést játszott, azonban a találkozó végén a felső-háromszéki együttes örülhetett.

Eredmények, 10. forduló: Réty–Bereck 3–1 (gólszerzők: Papp Csaba 18., Sorescu György 67., Mihály Ferenc 86., illetve Gergely Álmos 16.), Kovászna–Szitabodza 2–0 (gsz.: Gabriel Hornea 47., Demeter István 53.), Zágon–Csernáton 3–0 (gsz.: Tompa Csaba 55., Alin Damian 73., 78.), Szentkatolna–Papolc 0–4 (gsz.: Bagoly Róbert 21., Mihai Arinean 30., Nagy Lehel 52., Cosmin Miloși 56.), Bardoc–Nagyajta 3–0 (gsz.: Szántó Erik 15., Sabin Dîrstaru 53., Bedő Csongor 90+2.), Kézdiszentlélek–Árkos 3–2 (gsz.: Salló László 10., Bartók Róbert 18., Bakk Tamás 85., illetve Akácsos Szilárd 75., 89.), Gelence–Barót 0–5 (gsz.: Lázár Attila 30., Nagy Hunor 45., Szőcs András 49., Molnár Péter 57., Szabó Géza 90+2).