A Jobbik lapja a buzi örökbefogadás mellett: "ők is úgy élnek, mint a heteroszexuális családok"
A buzifelvonulás valójában egy családi program, egy vidám utcabál – sulykolta átnevelés alatt álló olvasóiba márciusban az Aljahír, most pedig itt van a következő szint: "az azonos neműek is úgy élnek, mint a heteroszexuális családok", sőt már ez a kérdés kínozza őket (miközben azért aggódnak, hogy Dúró Dóra az új "szivárványcsaládos mesekönyvet" is le fogja darálni):
Idehaza miért kellett 2021-ig várnunk az első ilyen témájú mesekönyv megjelenésére?
Bizony, ez izgatja ma már a jobbikosokat, hogy miért nem korábban, és miért csak ez az egy…
Idézzük a további kérdéseket, hiszen azok tükrözik egy lap (és tulajdonosa) szándékait és "értékrendjét", nem a válaszok, melyekkel fölösleges olvasóinkat fárasztanunk:
A Micsoda család! Lawrence Schimel amerikai író könyvének a fordítása. A Szivárványcsaládokért Alapítványnak miért erre esett a választása, amikor a téma kapcsán kiadásban gondolkodtak?
Ahogy mondta, az első szivárványcsaládoknak szóló mesekönyvről van szó. Miért kellett erre idehaza 2021-ig várnunk? Köze lehet a Meseország mindenkié körül kialakult botrányhoz, majd a hatalmas sikeréhez?
Ha már elfogadás, két ilyen könyv szerkesztőjeként egyre nagyobb rálátása van a magyar társadalom toleranciájára. Mik a tapasztalatai ezzel kapcsolatban? Más Európai országokhoz képest elfogadóbbak vagy elutasítóbbak vagyunk?
Milyen dolgokat kellene első körben kibeszélni?
A Micsoda család! eddig 16 országban jelent meg, nyugodtan mondhatjuk, hogy a szivárványcsaládokról szóló mesekönyvek piacán úttörőnek számít. Minek köszönheti a sikerét? Miért pont ez a könyv futott be ekkora karriert?
Melyik a kedvence a mesék közül?
Hírdetés
A magyar kormány nemrégiben törvénybe foglalta, hogy "az anya nő, az apa férfi". Egy mesekönyv hosszútávon képes lehet arra, hogy az ilyen társadalom által felhúzott magas falakat ledöntse?
A megjelenést követően mire számít, lesz olyan botrány a könyv körül, mint amilyen a Meseország mindenkiét övezte, hogy esetleg erre is ráhúzzák a "homoszexuális propaganda" jelzőt?
De azért levonta a Szivárványcsaládokért Alapítvány az előző mesekönyv megjelenéséből a tanulságokat és készültek az esetleges támadásokra?
Személyes támadások érték a Meseország kapcsán?
Szerintem óhatatlanul is a Micsoda család!-ot sokan a Meseország mindenkiéhez fogják hasonlítani a témája, valamint az utóbbi körül kialakult botrány miatt. Miben határolódik el élesen egymástól a két kötet?
Miben különbözik egy ilyen mesekönyv szerkesztése egy "hétköznapitól"? Van, amire jobban figyelni kell a munkafolyamatok során?
A Micsoda család! gyereknapi megjelenése óta eltelt már néhány nap. Tudni már valamit mekkora az érdeklődés iránta?
Két ilyen könyvet követően mi lesz a következő projektje? Esetleg a közeljövőben hasonló témájú mesekönyv? A Meseország mindenkié folytatása?
Buzipropaganda ez a javából, nem vitás. Megállapíthatjuk: részben a jövőbe láttak a Jobbik mostani barátai 2013-ban. Azért csak részben, mert mára nem csupán egy tagozat, hanem az egész Jobbik-irányvonal azzá vált:
Ő a szerző, Köller Kristóf – nem csak a gyerekre vágyó buzeránsokat szabadítaná fel: