A hőség fogságában

Tisztán emlékeszem, hogy a tanulmányi éveim alatt mennyire vártam a nyarat. Két hónap szabadság, pihenés, nyaralás. Persze még most is a kedvenc évszakom, valami azonban átalakult bennem, amiben az időjárás is közrejátszik. A hőség akkoriban többnyire a strandolásról, a fagylaltozásról és a hosszú nyári estékről szólt. Mostanában viszont egyre jobban azt érzem, hogy kezdi elveszíteni ezen jelentését, a rekordokat döntő hőmérséklet már nem kellemes kikapcsolódást, hanem mindennapi kihívást jelent.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »