A dél-balatoni vonalon hosszabb menetidőre kell számítani, mert Balatonlelle felső és Balatonboglár között váltóhiba miatt átmenetileg nem közlekedhetnek a vonatok – közölte a Mávinform hétfőn a Facebook-oldalán.
A dél-balatoni vonalon a hiba elhárításáig a vonatok várakozni kényszerülnek – írták. A szakaszon vasárnap is váltóhiba nehezítette a forgalmat.
A győri fővonalon Biatorbágy és Herceghalom között továbbra is csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok, várhatóan kora délutánig tart a hajnalban megrongálódott felsővezeték helyreállítása. Hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó vonatokra is kell számítani.
Hírdetés
Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »


