Szlovákiában az emberek közel 60 százaléka bejelentené a korrupciót, ha annak tanúja lenne. Ez a Focus ügynökségnek a Korrupció Megállításáért Alapítvány számára készített felméréséből derül ki. A keddi Visszaélés-bejelentők Világnapja alkalmából erről az alapítvány kommunikációs szakértője, Norbert Chomistek tájékoztatta a TASR hírügynökséget.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


