A DAC 3:1-re verte a Szakolcát

A DAC 3:1-re verte a Szakolcát

Február 8-án játszotta az év első hazai bajnokiját a DAC, akik az arénában a Szakolcát fogadták. A DAC labdarúgói megszakították az öt bajnoki mérkőzésből álló győzelem nélküli sorozatot, és végül 3:1-re legyőzték Szakolca csapatát a Nika Liga 19. fordulójában.

A DAC már a 8. percben vezetést szerzett, Trusov jobb oldali beadását Barišić fejelte kapura, a labdát Junas még bravúrral hárította, de Ramadan a második hullámból a hálóba küldte a labdát – 1:0.

Három perccel később már 2:0-ra vezetett a DAC, amikor Ramadan egy éles szögből leadott szép lövéssel ismét betalált – 2:0.  A 42. percben a DAC még egy harmadik gólt is érvényesített: Brunetti fejelt a kapuba Herc szögletrúgása után – 3:0.

Hírdetés

A Szakolca első lehetősége az 50. percben adódott, de VlaskaPopović lövése nem okozott nagy gondot. A 83. percben a csereként beálló Sobczyk kapott egy hosszú passzt, egyedül haladt előre a kapura, majd az üres kapuba fejelt – 3:1.

A DAC meggyőző teljesítményt mutatva teljesen megérdemelten nyert.

SZE/Felvidék.ma/TASR


Forrás:felvidek.ma
Tovább a cikkre »