A címvédő argentin válogatott kapitánya az ivószünetet bírálja

Lionel Scaloni, az argentin labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az észak-amerikai térségben zajló világbajnokságon kötelezően bevezetett ivószünetet bírálta, a szakember szerint a dupla megszakítás tovább tördeli a játék menetét és esélyt teremt a gyengébbeknek.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »