Pár év kihagyás után ismét bemutatóra várta híveit a füleki Zsákszínház, akik jöttek is szép számmal, hisz zsúfolásig megtelt a helyi kultúrház, így júniusban második előadás is lesz beszélgetéssel egybekötve. A társulat – amely az utóbbi időben legfeljebb egy-két személyes darab színrevitelére vállalkozott –, most ismét méretesebb (vagyis többszereplős) fába vágta a fejszéjét, s egy mára teljesen elfeledett osztrák szerző, Siegfried Geyer Végre egy úriasszony című bohózatát mutatta be.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


