Gašpar és Šimečka egyetértett a büntetőjogi szabályozás szigorításának szükségességében

Tibor Gašpar, a parlament alelnöke (Smer–SD), valamint Michal Šimečka, a PS elnöke egyetértett abban, hogy javítani kell a büntetőjogi szabályozást a nemrégiben Gölnicbányán történt tragédia kapcsán – ezt az STVR Öt perccel 12 előtt című politikai műsorában jelentették ki a felek.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »