Füstölt a gép a ferihegyi leszállás után

Füstölt a gép a ferihegyi leszállás után

Vasárnap hajnalban meghibásodott egy repülőgép fékje a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, a hibát elhárították, sérülés nem történt – közölte a Budapest Airport.

Mint írták, vasárnap reggel 6 óra 50-kor, landolást követően füstölni kezdett a Geosky légitársaság által üzemeltetett Boeing 767 típusú cargo repülőgép bal főfutóművének fékje.

Hírdetés

A repülőtéri tűzoltóság azonnal megkezdte az oltást és a füstöt megszüntették – közölték, hozzátéve: a szakemberek vizsgálják a repülőgépet.

Személyi sérülés nem történt.


Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »