Rendőrök balesete Szenc közelében

A rendőrök vasárnap kora reggel szenvedtek balesetet a D1-es autópálya 26. kilométerénél, Nagyszombat irányában, a szenci lehajtó közelében. A járőrök egy autópályán meghibásodott járműhöz tartottak. A közlekedési baleset okai egyelőre ismeretlenek – tájékoztatta a TASR hírügynökséget Michal Szeiff, a Pozsonyi Kerületi Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »