Hat személy sérült meg abban a közlekedési balesetben, amely szombat délután történt a Holics és Szakolca közötti úton. Miután a furgon egy fának ütközött, a sérülteket kórházba szállították, közülük kettőt mentőhelikopter vitt el. Erről a Nagyszombati Kerületi Rendőr-főkapitányság tájékoztatott a közösségi médiában.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


