Jelentős vagyonátvételről döntött a rimaszombati képviselő-testület

A nyári szünet előtti utolsó ülését tartotta a héten a rimaszombati városi képviselő-testület. A képviselők több fontos döntést is meghoztak: módosították egy korábban jóváhagyott hitel felhasználásának célját, elfogadták a város 2025-ös zárszámadását, döntöttek a tartalékalap felhasználásáról, valamint jóváhagyták az ipari park infrastruktúrájának és a hozzá kapcsolódó telkeknek a városi tulajdonba vételét.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »