A kormányfő szolidáris azokkal, akik ebben a nagy melegben is végzik a dolgukat

Robert Fico miniszterelnök szolidaritását fejezte ki mindazokkal, akik ebben a nagy forróságban is dolgoznak. Ezt személyesen is megtette a D2-es autópályán, ahol szombaton felkereste a munkásokat.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »