Robert Fico miniszterelnök szolidaritását fejezte ki mindazokkal, akik ebben a nagy forróságban is dolgoznak. Ezt személyesen is megtette a D2-es autópályán, ahol szombaton felkereste a munkásokat.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


