Erőszakkal elvett zsebtelefont szabad a Dunába dobni, csiricsáré zászlót nem

Rongálás vétség megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az ellen a négy fiatal ellen, akik péntek éjszaka szivárványoszászlókat dobtak az Erzsébet hídról a Dunába- közölte Facebook-oldalán a hatóság szombaton.

Hírdetés


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »