Az iráni Forradalmi Gárda amerikai erőkhöz köthető célpontokat támadott válaszul az ország déli partvidékét ért amerikai légicsapásokra – áll az iráni külügyminisztérium szombati közleményében. A dokumentum szerint az Egyesült Államok megsértette az ENSZ Alapokmányát és a két ország közötti háborút lezáró memorandumot.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


