Garamkövesden volt a legnagyobb forróság pénteken

Garamkövesden volt a legnagyobb forróság pénteken

Egyes helyeken 38 fokig emelkedett a levegő hőmérséklete pénteken.

A legmelegebb az Érsekújvári járásban, Garamkövesden volt – tájékoztatott a közösségi hálón a Szlovák Hidrometeorológiai Intézet (SHMÚ).

Hírdetés

„Az előrejelzés szerint szombaton ennél is melegebb lesz egy kicsit. Már szombaton megdőlhet a júniusi abszolút rekord (38,8 Celsius-fok), de a napi maximumhőmérséklet országos abszolút rekordja valószínűleg szombaton is érvényes marad”

– közölték a meteorológusok.

TASR/Felvidék.ma


Forrás:felvidek.ma
Tovább a cikkre »