Öngyilkosságot kísérelt meg egy férfi: a beregszászi mentősök megmentették az életét

Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A Beregszászi Mentőállomás munkatársai gyors és szakszerű ellátással mentették meg egy súlyos állapotban lévő ember életét. A beteget stabilizálták, majd kórházba szállították.

Hírdetés

Hirdetés (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Forrás:karpatinfo.net
Tovább a cikkre »