Rendőreink 24 bűnözőt csíptek fülön

A rendőrség folytatja a hetek óta zajló közbiztonsági akciót a főváros XI. kerületében lévő Kelenföldi vasútállomás környékén: egy hét alatt 24 embert fogtak el vagy állítottak elő – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.

Hírdetés


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »