Nemzeti jelkép megsértése – A KDNP feljelentést tesz

Nemzeti jelkép megsértése – A KDNP feljelentést tesz

Hungarofób propagandisták hatására szélsőségesek a Dunába dobtak magyar zászlókat. Ezt a primitív cselekedetett a törvény tiltja, a bűnözők elzárásra juthatnak.

Hírdetés


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »