Nem elég a hőség, durva figyelmeztetés jön péntekre

Nem elég a hőség, durva figyelmeztetés jön péntekre

Szinte az egész ország területén figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható pénteken is – hívta fel a figyelmet a HungaroMet.

Hírdetés

Az előrejelzés szerint Nyugat-, Közép- és Dél-Dunántúlon, Pest vármegyében és a fővárosban, Dél- és Észak-Alföldön valamint Észak-Magyarországon kell felkészülni nagyon magas UV-B sugárzásra. A Hungaromet közleményében ismét felhívja a figyelmet, hogy mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen, és amennyiben lehetséges 11.00 és 15.00 óra között kerülje a napozást.


Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »