Erősebb és ellenállóbb megyét ígér Ondrej Lunter

Hivatalosan is megkezdte választási kampányát Ondrej Lunter, Besztercebánya megye jelenlegi elnöke, aki az őszi megyei választásokon újabb mandátum megszerzésére törekszik. A független jelölt csütörtökön Zólyomban mutatta be a 2026–2030-as időszakra szóló programját, amelynek középpontjában a megye gazdasági erejének növelése, a szociális szolgáltatások fejlesztése és az infrastruktúra modernizálása áll.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »