Boszorkányüldözéstől egy kórházi pavilon-felújításon át a választási előkészületekig – KÉPEKKEL

A nyári szabadságidény előtti utolsó közös sajtótájékoztatóját tartotta június 24-én Andruskó Imre és Orosz Örs Nyitra megyei és városi képviselő a komáromi Ferences barátok utca 26. szám alatti médiateremben. E választási ciklusban legközelebb szeptemberben hívják össze a média képviselőit, akiknek minden alkalommal az időszerű városi és megyei önkormányzati fejleményekről, újdonságokról számolnak be.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »