Az Irán és az Egyesült Államok által aláírt keretmegállapodás Amerika vereségének a beismerése – szögezte le szerdán Mohammed Baker Kalibaf iráni főtárgyaló Bakuban, az Iszlám Együttműködés Szervezetének (OIC) találkozóján.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


