A tanár az életével is nevel – Az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye pedagógusainak Te Deuma

Hálaadó szentmisével zárta a tanévet június 23-án az Esztergom–Budapesti Főegyházmegye közoktatási intézményeinek közössége a budapest-újpest-kertvárosi Szent István-templomban. Az ünnepséget a Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda szervezte Käfer György igazgató vezetésével.

Hírdetés


Forrás:magyarkurir.hu
Tovább a cikkre »