Hálaadó szentmisével zárta a tanévet június 23-án az Esztergom–Budapesti Főegyházmegye közoktatási intézményeinek közössége a budapest-újpest-kertvárosi Szent István-templomban. Az ünnepséget a Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda szervezte Käfer György igazgató vezetésével.
Hírdetés
Forrás:magyarkurir.hu
Tovább a cikkre »


