Dunaszerdahely. A Csemadok, a Csallóközi Népművelési Központ és a Csaplár Benedek Városi Művelődési Központ szervezésében húsz év után visszatért a legendás dunaszerdahelyi Ki mit tud tehetségkutató verseny, amelynek célja most is a tehetséges és sokoldalú fiatalok felfedezése volt. A szakmai zsűri olyan tehetségeket keresett, akik a Felvidéken akár a jövő előadóművészei lehetnek. A versenybe negyvenen jelentkeztek, a döntőbe 14-en jutottak. A legtehetségesebbek fellépési lehetőséget, videóklipforgatást és stúdiófelvételt nyertek.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


