V4-es csúcs: az együttműködés újra él, a közös témákra koncentráltak. A Beneš-dekrétumokról Magyar és Fico külön tárgyal

A gödöllői Grassalkovich-kastély adott otthont kedden délután a visegrádi négyek csúcstalálkozójának. A június végén záruló magyar elnökség keretében Magyar Péter magyar kormányfőként első ízben látta vendégül a regionális partnereket: Robert Fico szlovák, Andrej Babiš cseh és Donald Tusk lengyel miniszterelnököt. 

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »