Évtizedek óta nem tapasztalt vízhiány alakult ki Zalaszentgrót térségében, ezért 29 településen másodfokú vízkorlátozást kellett elrendelni, elsősorban az ivóvízhálózatról történő öntözések miatt – közölte kedden az MTI megkeresésére a Zalavíz Zrt.
Hírdetés
Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »


