Nógrádban bukkant újabb azbesztszennyezésre a Mi Hazánk politikusa

Nógrádban bukkant újabb, helyben ökológiai katasztrófával fenyegető azbesztszennyezésre a Mi Hazánk Mozgalom egyik politikusa – közölte keddi budapesti sajtótájékoztatóján Dócs Dávid, az ellenzéki párt alelnöke, országgyűlési képviselője.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »