228 kilogramm hulladékot szedtek ki a búvárok a hétvégén a szenci Napfényes tavakból, például egy pléh kádat is. Ez volt a tó tisztításának 17. évfolyama, amelyben önkéntesek vesznek részt – tájékoztatott a város önkormányzata a közösségi médiában.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


